Estudio Dalia Vista Para O Mar
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Eigen strand Strandtoegang |
| Sportactiviteiten Duiken Wandelen | Rolstoeltoegankelijk | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Estudio Dalia Vista Para O Mar Rio de Janeiro appartement van 25 m² heeft een eersteklas ligging in Rio de Janeiro, binnen handbereik van Bip Bip. Het appartement kan tot 2 huisvesten.
Dit appartement bevindt zich in de wijk Copacabana van Rio de Janeiro, op circa 10 minuten lopen van Cantagalo metrostation. Als u zin heeft om de omgeving te gaan verkennen, kunt u het beste met een bezoek aan de Suikerbroodberg kabelbaan, gelegen binnen 3 km van 1-slaapkamer Estudio Dalia Vista Para O Mar appartement, beginnen. De accommodatie bevindt zich binnen ongeveer 10-minuten rijafstand van Christus de Verlosser.
Voor extra gemak is er een bidet, een inloopdouche en een apart toilet beschikbaar in deze accommodatie. Bovendien zijn er ook een haardroger en handdoeken.
Estudio Dalia Vista Para O Mar appartement is biedt een kitchenette met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Het 1-badkamer appartement is op ongeveer 300 meter afstand van BRS 2 Djalma Ulrich bushalte en binnen 9 km van Estação D Pedro II Central treinstation. Het appartement is populair voor duiken, kanoën en kajakken.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia Vermelha4 km
- Luchthavens
- Luchthaven Santos Dumont12 km
- Treinstations
- Estação D Pedro II Central Station9 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
- Rolstoeltoegankelijk
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Duiken
- Wandelen
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Geluiddichte kamers
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Het maximale aantal extra bedden toegelaten in een kamer is 1.
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat is de prijs van het boeken van Estudio Dalia Vista Para O Mar appartement?
De prijs van het boeken van Estudio Dalia Vista Para O Mar appartement is $39. - ❓
Hoe ver is Santos Dumont van Estudio Dalia Vista Para O Mar appartement?
Er is een 5 km afstand tussen de luchthaven Santos Dumont en Estudio Dalia Vista Para O Mar appartement. - ❓
Vind ik openbaar vervoer naast Estudio Dalia Vista Para O Mar appartement?
De dichtstbijzijnde bushalte is BRS 2 Djalma Ulrich en deze bevindt zich op ongeveer 5 minuten lopen van Estudio Dalia Vista Para O Mar appartement. - ❓
Beschikt Estudio Dalia Vista Para O Mar appartement over een internetverbinding?
Ja, Estudio Dalia Vista Para O Mar appartement is voorzien van Wi-Fi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 25 vierkante meters.